O Tej Stacji

Dane dostarczane są przez stację pogodową Davis VantagePro2. Dane są zbierane co 2 sekundy a strona jest uaktualniana co 15 sekund. Ta witryna i jej dane są gromadzone za pomocą oprogramowania Weather Display. Stacja składa się z anemometru, miernika deszczu oraz termo-higrometru usytuowanych w optymalnym miejscu dla swojej lokalizacji w celu uzyskania wysokiej dokładności wyników. Prognoza pogody obliczana jest pakietem oprogramowania WXSIM i publikowana 4 razy dziennie 40 minut po godzinach 1,2,7 i 8 przed i po południu

O Tej Stronie

Ta witryna jest szablonem projektu wykonanego przez CarterLake.org z przekładem na PHP przez Saratoga-Weather.org.
Specjalne podziękowania dla Kevina Reed z TNET Weather za jego pracę przy oryginale Carterlake templates, i jego design dla głównych elementów PHP w zarządzaniu stroną.
Specjalne podziękowania dla Mike Challis z Long Beach WA za jego generator róży wiatrów, Przełącznik tematów i pomoc przy stylach CSS przy tworzeniu tych przykładowych stron.
Specjalne podziękowania kierujemy do Ken True z Saratoga-Weather.org za wykonany w AJAX ekran aktualnych warunków, pulpit i integrację z TNET Weather common PHP site design dla tej strony.

Podziękowania dla wszystkich za tłumaczenie plików kontrolnych.

Wzór ten bazuje na oryginale z Utworzonym przez Haran.

This template is XHTML 1.0 compliant. Validate the XHTML and CSS of this page.